• Раткапни 14", 15", 16"

Раткапни 14", 15", 16"

Раткапни 14", 15", 16"

Код на продуктот:DG14013
Достапност:1000
  • 970,00 ден.

Достапни опции


0 мислења Напиши мислење

Раткапни изработени од висококвалитетна пластика, истрајна, флексибилна и отпорна на удари и временски услови.

Достапни големини: 14", 15", 16"

Боја: Сива графитна

Сетот содржи 4 раткапни и средишни украсни обрачи знакови