• USB полнач - сет

USB полнач - сет

USB полнач - сет

Производител:Cartech
Код на продуктот:A17355
Достапност:Out Of Stock
  • 400,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Сетот содржи: приклучок за на запалка во возило со еден USB излез, 3 во 1 USB кабел кој овозможува полнење на различни типови на уреди и додаток за полнење преку штекер. 
Влез : 12V - 24V