• Turtle wax - Wax it wet - спреј восок за брзо полирање

Turtle wax - Wax it wet - спреј восок за брзо полирање

Turtle wax - Wax it wet - спреј восок за брзо полирање

Производител:Turtle Wax
Код на продуктот:FG51800
Достапност:992
  • 450,00 ден.


0 мислења Напиши мислење


Број 1 восок по продаваност!

Посебната формула на овој восок овозможува полирање на возилото суво или мокро. Со напредни восоци и полимери кои се активираат во допир со вода. Восок кој дава длабок сјај и заштита.

500ml