Сунѓери и апликатори

Сунѓери и апликатори3 Полир сунѓери со рачка

3 Полир сунѓери со рачка

250,00 ден.

3 Полир сунѓери со рачка

3 полир сунѓери-падови идеални за полирање на ентериерот и екстериерот на вашиот автомобил. Рачката ..

250,00 ден.

Џамбо сунѓер

Џамбо сунѓер

120,00 ден.

Џамбо сунѓер

Висококвалитетен џамбо сунѓер за миење возила во вакуумирано пакување со димензии: 21 x 12 x 7.5 cm...

120,00 ден.

Микрофибер апликатор за восок со џеб

Микрофибер апликатор за восок со џеб

Микрофиберен апликатор за восок со џебДимензии:⌀12,5cmДебелина: 2cm..

55,00 ден.

Микрофибер пад за полирање стакло

Микрофибер пад за полирање стакло

Овој микрофибер пад за полирање служи за полирање на сите стаклени површини. Помага во одржување на..

120,00 ден.

мултифункционален сунѓер апликатор

мултифункционален сунѓер апликатор

Мултифункционален сунѓер апликатор. Соодветен за нанесување восок или средство за чистење и нега на..

50,00 ден.

Сет за миење возила

Сет за миење возила

820,00 ден.

Сет за миење возила

Овој сет за миење возила содржи: Кофа - 10LШампон со восокСунѓер за миењеСинтетичка еленска крп..

820,00 ден.

Сет за нега на возила - розев
Sale

Сет за нега на возила - розев

600,00 ден.300,00 ден.

Сет за нега на возила - розев

Сетот содржи: 2 во 1 микрофибер пад за миењеМрежеста страна - отстранува твр..

600,00 ден.300,00 ден.

Сет за нега на возила - син
Sale

Сет за нега на возила - син

600,00 ден.300,00 ден.

Сет за нега на возила - син

Сетот содржи:2 во 1 микрофибер пад за миењеМрежеста страна - отстранува тврдоглави дамки о..

600,00 ден.300,00 ден.

Сунѓер - ракавица за миење
Sale

Сунѓер - ракавица за миење

160,00 ден.80,00 ден.

Сунѓер - ракавица за миење

Мек сунѓер - ракавица за миење возила. Уникатниот дизајн овозможува заштита на прстите и ноктите при..

160,00 ден.80,00 ден.

Сунѓер апликатор

Сунѓер апликатор

300,00 ден.

Сунѓер апликатор

Овој сунѓер-апликатор е идеален начин за нанесување на секакви средства за негување и чистење на во..

300,00 ден.

Сунѓер за миење

Сунѓер за миење

60,00 ден.

Сунѓер за миење

Сунѓер за миење возила кој не остава бели траги и ефективно отстранува нечистотии. ..

60,00 ден.

Сунѓер за миење возила

Сунѓер за миење возила

60,00 ден.

Сунѓер за миење возила

Сунѓер за миење возилаДимензии: 12 х 19 х 6 cm Достапен во бои: жолта, розева, зелена, плава..

60,00 ден.

Сунѓер за миење возила

Сунѓер за миење возила

70,00 ден.

Сунѓер за миење возила

Сунѓер за миење возилаДимензии: 11 х 17 х 5,5 cm Достапен во бои: сива..

70,00 ден.

Сунѓер за миење возила KING

Сунѓер за миење возила KING

70,00 ден.

Сунѓер за миење возила KING

Сунѓер за миење возила Достапен во бои: жолта..

70,00 ден.

Прикажани 1 до 14 од 14 (1 страни)