АВТОКОЗМЕТИКА

АВТОКОЗМЕТИКА Dry Touch Млеко за чистење и нега на пластика
Sale

Dry Touch Млеко за чистење и нега на пластика

400,00 ден.320,00 ден.

Dry Touch Млеко за чистење и нега на пластика

Млеко за одржување на пластичниот ентериер во возилата препорачливo за поновите типови на возила ка..

400,00 ден.320,00 ден.

 Зимско средство за ветробранско стакло 5L

Зимско средство за ветробранско стакло 5L

Зимско средство за ветробранско стакло од 5 литриОдмрзнува, чисти, одмастува и отстранува инсекти од..

165,00 ден.

 Полир во боја
Sale

Полир во боја

270,00 ден.216,00 ден.

Полир во боја

Полир во боја од 300 ml со повеќе нијанси за полирање на автомобил. Содржи колор пигменти за пополну..

270,00 ден.216,00 ден.

10 Работнички микрофибер крпи

10 Работнички микрофибер крпи

380,00 ден.

10 Работнички микрофибер крпи

Сет од 10 микрофибер, работнички крпи со димензии 30x30 cm.Идеални за во работилницаСо висок степен ..

380,00 ден.

2 во 1 микрофибер ракавица за миење

2 во 1 микрофибер ракавица за миење

2 во 1 ракавица за миење: Мрежест пад - отстранува тврдоглави дамки од бубачки и нечистоти..

310,00 ден.

3 Микрофибер крпи

3 Микрофибер крпи

200,00 ден.

3 Микрофибер крпи

Микрофибер крпи за чистење, сушење или полирање со димензии: 40х30 cmПрепорачана употреба: Микрофибе..

200,00 ден.

3 Полир сунѓери со рачка

3 Полир сунѓери со рачка

250,00 ден.

3 Полир сунѓери со рачка

3 полир сунѓери-падови идеални за полирање на ентериерот и екстериерот на вашиот автомобил. Рачката ..

250,00 ден.

5 памучни крпи за полирање

5 памучни крпи за полирање

300,00 ден.

5 памучни крпи за полирање

5 меки крпи за полирање, изработени од 100% памук за спречување на било каква шанса од создавање гре..

300,00 ден.

Carnauba восочна паста за полирање
Sale

Carnauba восочна паста за полирање

580,00 ден.464,00 ден.

Carnauba восочна паста за полирање

Соеднинение од Бразилски карнауба восок и напредна хемија за заштита ја прават оваа паста совршена ..

580,00 ден.464,00 ден.

Dash & Glass - спреј за чистење маска и стакла
Sale

Dash & Glass - спреј за чистење маска и стакла

400,00 ден.320,00 ден.

Dash & Glass - спреј за чистење маска и стакла

Лесен и едноставен за користење на сите тврди површини во возилото: маска, стакла, екрани и по..

400,00 ден.320,00 ден.

Fresh clean - Спреј за чистење ентериер со неутрализатор на миризби
Sale

Fresh clean - Спреј за чистење ентериер со неутрализатор на миризби

Спреј за секаков вид дамки од храна, пијалоци, домашни миленици, отстоени дамки или пак за редовно ..

400,00 ден.320,00 ден.

Fresh shine Спреј за маска
Sale

Fresh shine Спреј за маска

300,00 ден.240,00 ден.

Fresh shine Спреј за маска

Спреј за маска (кокпит) со повеќе мириси. Остава прекрасен сјај на маската по нанесувањето, а воедн..

300,00 ден.240,00 ден.

Interior 1 Спреј за чистење ентериер
Sale

Interior 1 Спреј за чистење ентериер

300,00 ден.240,00 ден.

Interior 1 Спреј за чистење ентериер

Висококвалитетен спреј-пена за чистење на внатершниот текстилен и пластичен ентериер на возилата. T..

300,00 ден.240,00 ден.

Interior 1 Спреј за чистење ентериер со четка
Sale

Interior 1 Спреј за чистење ентериер со четка

380,00 ден.304,00 ден.

Interior 1 Спреј за чистење ентериер со четка

Спреј за чистење на внатрешниот пластичен, текстилен ентериер и теписон на автомобилот со додаток ч..

380,00 ден.304,00 ден.

Luxe leather Млеко за чистење и нега на кожа
Sale

Luxe leather Млеко за чистење и нега на кожа

500,00 ден.400,00 ден.

Luxe leather Млеко за чистење и нега на кожа

Млеко за кожа кое ефикасно отстранува нечистотии од секаков вид кожа како во возилото така и во дом..

500,00 ден.400,00 ден.

Прикажани 1 до 15 од 212 (15 страни)